Lista membrilor

Groppa    Liliana   
(categorie superioară)
Președintele Societății Medicilor Reumatologi,  USMF ,  profesor universitar

Mazur    Minodora           
(categorie superioară)
USMF, profesor universitar

Revenco    Nineli         
(categorie  superioară)
 USMF, profesor universitar

Popa    Sergiu 
(categorie superioară)
USMF, conferențiar universitar 

Șturbul     Ana
(categorie superioară)   
Chișinău, Clinica de Cardiologie

Moșneaga    Marigula
(categorie superioară)
Clinica "Galaxia"     

Corotaș    Valeriu   
(categorie I )
 Chișinău, SCM Sfîntă Treime

Pascari-Negrescu    Ala 
(categorie superioară)
USMF, conferențiar universitar

Agachi    Svetlana
(categorie superioară)
USMF, conferențiar universitar   

Deseatnicova    Elena  

(categorie I )
USMF, conferențiar universitar

Rotaru    Larisa 
(categorie I )   
USMF, conferențiar universitar   

Vremiș    Laura   
(categorie I )
USMF, conferențiar universitar

Russu    Eugeniu   
(categorie I )
USMF, asistent universitar  

Dutca    Lucia
(categorie I )  
USMF, asistent universitar

Cepoi-Bulgac    Daniela 
(categorie I )
USMF, asistent universitar

Moșneaga    Ala 
(categorie superioară)
Clinica "Excellence"

Lupașcu-Volentir    Felicia
(categorie I )
USMF, asistent universitar

Șoric    Gabriela   
(categorie I )
USMF, asistent universitar

Mazur    Lucia  
(categorie I )
USMF, asistent universitar

Juc     Victoria           
(categorie superioară)

Vetrilă    Snejana
(categorie I )

Iachim    Lia   
(categorie superioară)
Bălți, Spitalul municipal

Golubchiuc    Victor   
(categorie superioară)       
Bălți, Spitalul municipal

Vacarenco    Liuba   
(categorie superioară)
   
Orhei, Spital raional

Ganea    Nadejda   
(categorie superioară) 
Chișinău, Spitalul Clinic Republican

Cobănianu    Larisa
(categorie superioară) 
Fălești, Spital raional

Platon    Lilia  
(categorie II )  
Florești, Spital raional

Anofrei    Ana   
(categorie superioară)
  
Chișinău, CCD Botanica, CMF 1

Rusu    Eugenia   
Anenii Noi, Spital Raional

Bonari    Elena
(categorie I )
Chișinău, SCM Sfîntă Treime

Matei    Silvia
(categorie I )  
Chișinău, AMT Centru, pediatru

Jalenco    Tamara
(categorie I )  
Chișinău, CCD Botanica

Cliuchinicova    Ludmila   
(categorie superioară ) 
Chișinău, Spitalul Clinic Republican

Crijanovschi    Maria   
(categorie I )
Edineț, Spitalul raional

Migaevschi    Aurelia  
(categorie I )
Chișinău, Spitalul Clinic Republican

Roșca    Valeriu   
(categorie superioară )   
Rezina, Spitalul raional

Pomeranțev    Vladimir  
(categorie superioară )
    
Chișinău, CCD Centru

Procopii    Feodora
(categorie I )   
Soroca, Spitalul raional

Ciobanu    Vera       
(categorie superioară ) 
  
Bălți, Spitalul municipal

Moroșan    Cornelia       
(categorie II )
   
Chișinău, AMT Botanica, CMF 2

Golînscaia    Elena       
(categorie I ) 
  
Tiraspol, Spitalul orășenesc

Melnicova    Alexandra   
(categorie superioară ) 
  
Chișinău, CCD Ciocana

Șova    Lidia               
Cahul, Spitalul raional   

Mocanu    Raisa   
(categorie superioară )       
Ialoveni, Spitalul raional

Cioclea    Tatiana   
(categorie I ) 
 
Briceni, Spitalul raiuonal

Rusanovschi    Lucia   
(categorie superioară )   
Drochia, Policlinica consultativă

Erhan    Galina   
(categorie I )
       
Chișinău, Spitalul Min. Sănătății

Panfil    Elena   
(categorie superioară )       
Chișinău, Clinica de Cardiologie

Bordea    Ludmila   
(categorie I )
   
Chișinău, AMT Buiucani

Chișlari    Lia   
(categorie II ) 
  
USMF

Sîrbu    Oxana   
(categorie II ) 
 
USMF

Gonța    Ludmila   
(categorie II )
     
USMF

Bujor    Oxana   
(categorie II ) 
  
USMF

Vîlcov    Svetlana   
(categorie II ) 
     
USMF   

Bodrug    Inga   
(categorie II )
       
Chișinău, Spitalul Clinic Republican

Levodeanschi    Nadejda           
(categorie superioară )
       
IMSP CNȘPOSMșiC   

Drușcă    Anjela           
(categorie II )      
IMSP CNȘPOSMșiC 

Soroceanu    Alla   
(categorie II )       
Chișinău, Clinica de Cardiologie